Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Kiliński Mateusz

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
2584

Województwo:
mazowieckie

Data urodzenia:
2008-08-22

Schorzenie:
Zespół Emmanuel

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z prośbą o pomoc dla Mateusza Kilińskiego.

Oto prośba Mateusza:

Mam na imię Mateusz. Urodziłem się z wrodzoną, rzadką wadą genetyczną: syndrom Emmanuel, która opóźnia mój rozwój fizyczny i intelektualny. Mam 7 lat, jednak specjaliści oceniają mój rozwój na poziomie 2-3latka.

Dzięki codziennej rehabilitacji w grudniu samodzielnie zacząłem stawiać pierwsze kroczki! Jestem taki szczęśliwy, że udało się, choć przede mną jeszcze dużo ciężkiej pracy! Teraz uczę się wstawać bez przytrzymywania się kogoś lub czegoś, uczę się wchodzić pod górkę, schodzić z górki, omijać przeszkody pod nogami. Zmagam się z trudnościami, każde ćwiczenie wymaga ode mnie dużo wysiłku, jednak rehabilitacja pozwala mi na pokonywanie kolejnych etapów rozwoju. Oprócz codziennych ćwiczeń fizycznych, na indywidualnych zajęciach uczę się mówić, myśleć, kojarzyć, rozpoznawać – to dla mnie wyzwanie, choć tak bardzo chciałbym i staram się, aby każdy mnie rozumiał, tak bardzo chciałbym mówić. Mam wielką nadzieję i wierzę, że uda mi się uda być samodzielnym w życiu.

Każdego dnia korzystam z pomocy wielu specjalistów: rehabilitant dba o mój rozwój fizyczny, pedagog specjalny uczy mnie rozumieć, laryngolog kontroluje mój słuch, logopeda stara się nauczyć mnie mówić pierwsze słowa, integracja sensoryczna i terapia krzyżowo-czaszkowa wspomagają rozwój układu nerwowego. Każde z tych zajęć jest mi bardzo potrzebne. Ja i moi rodzice wierzymy, że z pomocą specjalistów uda nam się przezwyciężyć wszelkie ograniczenia, a za jakiś czas będę mógł biegać, bawić się, rozmawiać z rówieśnikami, a przede wszystkim pomagać innym i powiedzieć Wam wszystkim „Dziękuję! Dziękuję za pomoc!”.

Szanowni Państwo, zwracam się o pomoc w uzbieraniu środków na moją dalszą rehabilitację, która dla moich rodziców jest bardzo kosztowna. Będę wdzięczny za okazanie serca poprzez przekazanie 1% podatku dochodowego. Dziękuję wszystkim, którzy już okazali swoje dobre serce odpowiadając na moje wcześniejsze prośby o pomoc. Przekazywany co roku 1% podatku to ogromna pomoc w finansowaniu mojej codziennej rehabilitacji, a bez niej mój rozwój jest niemożliwy.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
2584 Kiliński Mateusz

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 (stary numer, który zostanie całkowicie zastąpiony)

Tytułem:
2584 Kiliński Mateusz darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych S.A. – Kielce
BigBook.pl
Stowarzyszenie Na Rzecz Bliźniąt Podwójny Uśmiech
Fundacja Na Ratunek Dzieciom Zagłębia Miedziowego
Medical Aid For Poland Fund – London