Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Jaskólski Bartosz

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
24994

Województwo:
pomorskie

Data urodzenia:
2010-12-11

Schorzenie:
autyzm dziecięcy

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc dla naszego podopiecznego Bartosza Jaskólskiego.

Oto historia Bartusia:

Bartuś urodził się 11.12.2010 r. jako zdrowy i śliczny chłopiec. Był naszym spełnieniem marzeń. Rozwijał się prawidłowo. Był dumą tatusia i radością mamusi. Uwielbiał traktory i samoloty, a rano przybiegał obudzić nas z czułym okrzykiem „mama i tata”. W wieku 22 miesięcy z dnia na dzień Bartuś odsunął się od nas, od całego świata. Przestał mówić, okazywać radość, ból, smutek, przestały go interesować zabawki i zwierzęta. Nie reagował na to, co mówimy, nie patrzył na nas, uciekał. Nie potrafiliśmy pogodzić się z tym, że tracimy naszego synka. Dzień, gdy usłyszeliśmy diagnozę był najbardziej bolesnym dniem w naszym życiu, ale jednocześnie był początkiem naszej walki o Bartusia. Autyzm dziecięcy. Co to takiego? Czy to wyrok? Co możemy zrobić? Wizyty u licznych specjalistów, badania (niektóre z nich należało wykonać w USA, ponieważ w Polsce nie ma jeszcze takiej możliwości), w końcu dieta bezmleczna i bezglutenowa. Do tego terapie (SI, codzienne zajęcia z terapeutą w domu, muzykoterapia, Tomatis, sala doświadczenia świata, basen, dogoterapia, zajęcia z logopedą i psychologiem). Sami pracujemy z Bartusiem w domu wzorując się na metodzie Son-Rise.

Dziś Bartuś jest wesołym i otwartym na nas chłopcem. Niestety, nasza walka potrwa zapewne jeszcze kilka lat. Bartuś nadal nie mówi, choć coraz lepiej komunikuje się w sposób niewerbalny. Jest czuły, bystry, coraz lepiej nadrabia zaległości wobec rówieśników, chociaż nadal nie wchodzi w relację z innymi dziećmi. Jesteśmy na początku naszej drogi, a Bartuś poczynił duże kroki do przodu niemal w każdej dziedzinie. Rozpoczęliśmy leczenie metodą DAN. Jest duża szansa, że uda nam się pokonać wszystkie jego słabości i niebawem nie będzie różnił się od innych dzieci, a może nawet będzie mógł uczęszczać do normalnej szkoły, czego jako kochający rodzice życzymy Bartusiowi z całego serca.
Bardzo prosimy o wsparcie finansowe naszej walki o zdrowie Bartusia. Terapie, dieta, suplementy – to bardzo kosztowna walka, jednak mamy nadzieję, że dzięki Waszej pomocy będziemy mogli ją kontynuować tak długo, jak tylko będzie to niezbędne.

W czasie dobrobytu nasi przyjaciele poznają nas;
w chwilach trudnych, my poznajemy naszych przyjaciół”


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
24994 Jaskólski Bartosz

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 (stary numer, który zostanie całkowicie zastąpiony)

Tytułem:
24994 Jaskólski Bartosz darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A.
Sano Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o., Sękowo
Scott
JBG-2 Sp. z o.o., Warszowice
Nomos sp. z o.o. sp.k.