Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Dębiec Witold

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
21698

Województwo:
mazowieckie

Data urodzenia:
1992-05-27

Schorzenie:
zespół Aspergera

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc dla Witolda Dębca.

Witold urodził się z padaczką gorączkową. Po kilkunastu latach zdiagnozowano również autyzm (zespół Aspergera F.84.5). Jest pod stałą opieką lekarzy. Witold aktualnie się uczy i wiąże swoją przyszłość z informatyką. Jego sytuacja finansowa i brak możliwości znalezienia zatrudnienia na stażu jako informatyk uniemożliwia mu usamodzielnienie się. Aktualnie mieszka z rodzicami i uczy się w szkołach policealnych zaocznie na kierunkach: informatyka, BHP, bezpieczeństwo informatyczne. Stara się być samodzielny, lecz zawsze będzie zdany na pomoc innych osób.

Witold jest uzdolniony, kocha poznawać prawdę, bardzo poważnie myśli o swojej przyszłości. Prowadzi swojego bloga i swoją stronę internetową, która jest serwisem ogłoszeniowym. Jest bardzo mądrym i świadomym młodym człowiekiem, z ambicjami i celami na przyszłość. Witold od najmniejszych lat interesował się elektroniką. Jako mały chłopczyk zbudował z klocków lego choinkę, po czym ze starego telefonu wydobył diody i zbudował z nich lampki na ową choinkę. Jako uczeń 1 klasy podstawówki zbudował światło bezpieczeństwa na plecak. Jego mama była zawsze zachwycona jego pomysłowością i intelektem, jaki posiadał w tak młodych latach swojego życia. Jako nastolatek interesował się chemią i pirotechniką. W międzyczasie zajmował się lutowaniem i konstrukcją budowy własnoręcznych układów elektronicznych. Odkąd dostał na komunię komputer, to komputer i technologia stała się jego najbliższym otoczeniem. W szkole natomiast doświadczał dużo przykrych sytuacji ze strony kolegów i koleżanek. Witold jest inny od reszty, postrzega świat inaczej. W jego postrzeganiu świat jest jak wielki program, coś w rodzaju Matrixa. Niestety ludzie nie akceptują go takim, jakim jest. Witold dużo czyta na różne tematy. Jego życiowym celem jest napisanie książki, jaki naprawdę jest obecny porządek świata. Pisze opowiadania i swoje przemyślenia na temat rzeczywistości, jaka go otacza na własnym blogu.

Witold został bardzo doświadczony przez społeczeństwo i los, a mimo to jest bardzo pogodny, komunikatywny, inteligentny i cieszy się nawet z najmniejszych rzeczy. Aktualnie szuka pracy, ale mieszka w małej miejscowość i z tego powodu ma problem ze znalezieniem odpowiedniego miejsca pracy.

Zwracamy się z prośbą o pomoc finansową lub pomoc w znalezieniu pracy, bądź stażu dla Witolda. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
21698 Dębiec Witold

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
21698 Dębiec Witold darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Adamed sp. z o.o. – Czosnów
Elektrociepłownia Marcel sp. z o.o., Radlin
Werner Kenkel Spółka z o.o. – Krzycko Małe
Biomed-Centrum Sp.j., Katowice
ZPWB