Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Ciechońska Agnieszka

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
20515

Województwo:
łódzkie

Data urodzenia:
1980-07-29

Schorzenie:
neuroborelioza, choroba Hashimoto, alergie

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc dla naszej podopiecznej Agnieszki Ciechońskiej.

Agnieszka ma 33 lata, czwórkę wspaniałych dzieci i brak perspektyw na życie. Od kilkunastu lat choruje na neuroboreliozę. Choroba nie została rozpoznana odpowiednio wcześniej i nieleczona, poczyniła w organizmie ogromne spustoszenie. W ostatnich trzech latach rozwinęły się schorzenia autoimmunologiczne, liczne alergie pokarmowe oraz zaburzenia metaboliczne. Dużym problemem są również dolegliwości bólowe i neurologiczne, uniemożliwiające normalne, codzienne funkcjonowanie. Aby doprowadzić organizm do równowagi niezbędne jest podjęcie jednej lub połączenia kliku obecnie dostępnych, niestandardowych metod leczenia boreliozy. Dużą nadzieją na poprawę jest leczenie metodą ILADS (International Lyme and Associated Deseases Society), polegającej na długotrwałej, nawet kilkuletnie antybiotykoterapii (łączenie kliku antybiotyków razem w wysokich dawkach0, dodatkowo suplementacja oraz specjalistyczna dieta. Aby podnieść odporność organizmu i wspomóc go w walce z chorobą, można również wprowadzić terapię ziołami lub/ oraz metody medycyny alternatywnej. Terapia ILADS jest bardzo kosztowna, gdyż nie podlega refundacji NFZ (w Polsce przyjęto zupełnie inne wytyczne leczenia boreliozy, nieskuteczne w „starych” zakażeniach). Oznacza to, że wszystkie leki, badania kontrolne oraz wizyty lekarskie są prywatne i pełnopłatne.

Od czerwca, 2012 r. Agnieszka przyjmuje antybiotyki. Obecnie widoczna jest jedynie lekka poprawa stanu zdrowia, gdyż potrzebne jest jeszcze wdrożenie dodatkowych metod leczenia. Niestety, ze względu na tragiczną sytuację materialną dalsze leczenie stoi pod dużym znakiem zapytania. Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc. Jesteśmy pełni nadziei i wiary w to, że kiedyś jeszcze może być lepiej. Prosimy wszystkich ludzi i instytucje o wielkim sercu o przekazanie chociażby niewielkiej kwoty lub 1 % podatku.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
20515 Ciechońska Agnieszka

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
20515 Ciechońska Agnieszka darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Pioneer Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego
MultiProjekt
Gazeta Bankowa