Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Ogólnopolski Festiwal Osób Niepełnosprawnych

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Osób Niepełnosprawnych, organizowanym przez Fundację Rytm Gliwice przy wsparciu Urzędu Miasta Gliwice. Konkurs adresowany jest do utalentowanych wokalnie dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych z niepełnosprawnościami, bez ograniczeń wiekowych. Zapraszamy do wzięcia udziału zarówno solistów jak i zespoły.

Ze względu na trwające prace organizacyjne, przewidywany termin imprezy to rok 2019, a wszystkie niezbędne dane informacyjne zostaną podane z początkiem nowego roku. Już teraz zachęcamy więc do śledzenia strony internetowej www.fundacjarytmgliwice.pl, gdzie w nowym roku znajdziecie Państwo regulamin wydarzenia i niezbędne szczegóły.

Nauczyciele muzyki, terapeuci oraz opiekunowie osób niepełnosprawnych proszeni są o zainteresowanie swoich podopiecznych możliwością zaprezentowania się w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Osób Niepełnosprawych.

Przewidywana formuła imprezy zakłada trzy koncerty eliminacyjne w roku, podczas których wyłonionych będzie pięciu laureatów, którzy tym samym awansują do Koncertu Finalnego Festiwalu. Wykonawcy oceniani będą przez profesjonalne jury, a zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe oraz wyjątkowe statuetki.

Uczestników można zgłaszać na adres e-mail presto@presto.gliwice.pl podając:

  • imię, nazwisko wykonawcy,
  • numer telefonu kontaktowego,
  • adres e-mail,
  • tytuł utworu,
  • podkład muzyczny w wersji mp3,
  • zdjęcie uczestnika,
  • krótką notę dla konferansjera,
  • nazwisko i imię opiekuna muzycznego oraz kontakt do niego (telefon, mail).

Miejsce odbywania się warsztatów i koncertów to COK “Perełka”, 44-100 Gliwice, ul. Studzienna 6, obok Willi Caro. Na miejscu znajdują się odpowiednie urządzenia techniczne ułatwiające poruszanie się osób niepełnosprawnych.

Pytania w sprawie festiwalu prosimy kierować na adres mailowy: presto@presto.gliwice.pl

Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Gollwitzer
Andra Sp. z o.o., Warszawa
Pierrot – Świat prezentów
Jastrzębskie Zakłady Remontowe sp. z o.o.
Porty Lotnicze PP – Warszawa