Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Historie podopiecznych

Kewin u Papieża Franciszka

Kewin u Papieża Franciszka

Papież Franciszek spotkał się z naszym podopiecznym Kewinem, którego zaprosił na indywidualną audiencję, gdy poznał historię chłopca.

Ania i Dawid

Ania i Dawid

Historia Dawida, naszego podopiecznego i najsłynniejszego polskiego kibica, nie skończyła się wraz z jego śmiercią. Dawid zostawił „testament” – prośbę do swoich rodziców, aby wszystko, co po nim zostanie, przekazać najbiedniejszym i najbardziej potrzebującym. Tak połączyły się dwie historie, Ani i Dawida.

Poszukiwanie Promyka

Poszukiwanie Promyka

Pod koniec października naszej podopiecznej skradziono wózek spacerowy Promyk 390W, który jest jej i jej mamie niezbędny w codziennym poruszaniu się. Model wózka dostosowany do jej potrzeb został wycofany już z produkcji...

W walce o Melanię

W walce o Melanię

Melania, podopieczna naszej Fundacji, pilnie potrzebowała pieniędzy na niezbędną operację. Na jej apel odpowiedzieli ci, którzy przeszli podobną walkę o zdrowie swojego dziecka – rodzice śp. Dawida Zapiska. Niezwłocznie przekazali środki z subkonta zmarłego syna na operację Melanii.

Trzy operacje do szczęścia

Trzy operacje do szczęścia

Szymon Tryksza ma prawie 13 lat. Urodził się z nieprawidłowo zbudowaną żuchwą i ankylozą, czyli brakiem ruchowości w stawach skroniowo-żuchwowych. Przez to nie może normalnie jeść, oddychać i mówić. Jego największym marzeniem jest to, by wyglądać i funkcjonować jak rówieśnicy. Szansą na to są trzy specjalistyczne operacje. Ich wykonania podjęliby się lekarze z USA, ale […]

Tomek – jeden z pierwszych podopiecznych

Tomek – jeden z pierwszych podopiecznych

Tomasz Kacprzak to jeden z pierwszych podopiecznych Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". Subkonto Tomka założyła jego mama w 2001 roku. Tomek był trzecim podopiecznym Fundacji i do tej pory korzysta z jej pomocy. Rehabilituje się w Ośrodku CEMICUS.

Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

SPEC S.A., Warszawa
Krause sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej – Świdnica
ITC – Investment Trading Consulting sp. z o.o.
Trec Nutrition sp. z o.o., Gdynia
Info-Ekspert Sp. z o.o., Warszawa