Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Krótkie podsumowanie akcji Gwiazdobranie i Dawanie

Józkowiaki, józkowiaki! Wspomóżmy biedne dzieciaki.

Tegoroczna impreza jest już czwartą z cyklu corocznych imprez charytatywnych, organizowanych przez grupę mieszkańców Józefowa k. Otwocka dla podopiecznych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” mieszkających w mieście. Są to dzieci z przewlekłymi schorzeniami, potrzebujące ciągłej rehabilitacji oraz wsparcia medycznego. Inicjatywa organizatorów GWIAZDOBRANIA I DAWANIA przynosi nie tylko wsparcie finansowe ale i wiele radości chorym dzieciom z Józefowa oraz wszystkim mieszkańcom!

„Tu kupisz coś na choinkę i wspomożesz biedną dziecinkę”

W programie przewidziane są przedstawienia z tańcem i śpiewem, aukcja charytatywna, loteria z niezwykle atrakcyjnymi nagrodami oraz wiele innych atrakcji. Oprócz tego na stoiskach w auli Gimnazjum nr 1 będą prezentowane i sprzedawane wyroby lokalnych twórców oraz świąteczne ozdoby i przysmaki!

GwiazdoGranie

W ramach IV edycji Józefowskiego Jarmarku zorganizowano Halowy Turniej Piłki Nożnej „GwiazdoGranie”. Zawody będą rozgrywane w dniach 11-12 grudnia dzięki uprzejmości Dyrekcji Integracyjnego Centrum Sportu i Rekreacji w Jozefowie, która udostępniła halę do przeprowadzenia rozgrywek oraz Miejskiego Ludowego Klubu Sportowego JÓZEFOVIA, który poprowadzi turniej.

Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Greinplast Sp. z o.o., Krasne
Runotex
Pierrot – Świat prezentów
JBG-2 Sp. z o.o., Warszowice
Kim Group Kuczek i Gaweł sp.j. – Kraków