Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Koncert Charytatywny „Czacki Second Stage”

21 i 22 czerwca 2013 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Czackiego w Warszawie odbył się koncert charytatywny, z którego dochód został przeznaczony dla podopiecznych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

To już czwarta edycja koncertu charytatywnego, który co roku towarzyszy Festiwalowi „Czacki Second Stage”, a z którego dochód jest przeznaczony na inny cel charytatywny. Tym razem uczniowie Liceum postanowili wesprzeć małych podopiecznych naszej Fundacji. Sponsorem i partnerem strategicznym była firma Schneider Electric, której pracownicy brali czynny udział w wielu wydarzeniach, odbywających się w ramach festiwalu.

Pracownicy Schneider Electric m.in. rozegrali mecz piłki nożnej i piłki siatkowej, w którym przeciwnikiem była drużyna gospodarzy, czyli uczniów Liceum. Pokaz swych umiejętności piłkarskich pokazali najmłodsi — mali zawodnicy integracyjnej szkółki piłkarskiej Myszki Norki. Koncert w wykonaniu zespołów i muzyków z Liceum Czackiego poprzedziły porywające występy zespołu Norka’ Dance z jej niestrudzonym choreografem Maciejem Remiszewskim, a także rozdanie nagród. Puchary odebrały zwycięskie drużyny piłki nożnej i siatkowej. Zostały także wręczone nagrody i wyróżnienia w konkursie plastycznym i fotograficznym „Zielona Bateria”.

Serdecznie dziękujemy organizatorom i firmie Schneider Electric za tak wyjątkową i społecznie pożyteczną inicjatywę.

Dziękujemy również firmie kosmetycznej FlosLek za przekazanie eleganckich kosmetyków z przeznaczeniem na nagrody dla laureatów konkursów „Zielona Bateria”.

Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

RAWBUD
Fundacja BGŻ
KATAN sp. z o.o.
Energopomiar Sp. z o.o., Gliwice
Hellenic – Passion for Excellence