Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Formy podziękowań

Wszelkie wsparcie udzielane Fundacji i naszym podopiecznym jest bardzo ważne i bardzo potrzebne. Staramy się zdążyć z pomocą na czas, by ratować zagrożone życie dzieci. Zależy nam na tym, by każdy maluch odzyskał zdrowie i sprawność. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że Darczyńcy i Przyjaciele Fundacji mają ten sam cel. Serdecznie dziękujemy za wsparcie i życzliwość!

Wyrazem naszej wdzięczności są przyznawane wyróżnienia:

Darczyńcom, którzy wspierają podopiecznych oraz cele statutowe Fundacji poprzez darowizny pieniężne i rzeczowe, przekazujemy Tablety „Czyniącym Dobro” oraz Certyfikaty Dobroczynności z serdecznym podziękowaniem za pomoc.

 

certyfikat Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą

Certyfikat Dobroczynności

zdjecie, Złotego Certyfikatu Dobroczynności

Złoty Certyfikat Dobroczynności

zdjecie nagrody,tablet czyniacym dobro

Tablet „Czyniącym Dobro”

Zdjęcie - Statuetka SUMMA BONITAS (Największa Dobroć)

Statuetka SUMMA BONITAS (Największa Dobroć)

Statuetkę SUMMA BONITAS wręczamy podczas szczególnych uroczystości największym Darczyńcom oraz firmom zaangażowanym społecznie w wieloletnią współpracę z naszą Fundacją.

zdjęcie statuetki dobro prawda piękno

Statuetka EUREKA DOBRO – PRAWDA – PIĘKNO

Wyróżnienie, jakim honorujemy osoby i instytucje wrażliwe na los dzieci chorych i niepełnosprawnych, niosące im bezcenne wsparcie. Wręczenie statuetki odbywa się podczas uroczystych spotkań.

medal gloria homini

Medal GLORIA HOMINI (CHWAŁA CZŁOWIEKOWI)

Ten szczególny medal przyznajemy osobom, które są autorytetem i wzorem do naśladowania ze względu na postawę służącą ogólnoludzkiemu dobru. Wręczyliśmy go prof. Zbigniewowi Relidze, dziękując mu nie tylko za zainicjowanie programu „Zdążyć z Pomocą” i patronat nad nim, ale przede wszystkim za bezgraniczne poświęcenie się idei ratowania życia i zdrowia.

 

 

 

Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

International Paper
BETARD – prefabrykaty budowlane
Fundacja Polsat – Warszawa
Neon Efekt Świetlne Urządzenia Reklamowe – Wołomin
Trade-Trans Spółka Przedsiębiorstwo Spedycyjne – Warszawa