Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Zaczarowany ołówek

wyprawka szkolnaZapraszamy naszych podopiecznych z województwa wielkopolskiego do udziału w akcji „Zaczarowany ołówek”, której organizatorem jest Franklin Templeton Investments. Dla każdego uczestnika akcji firma zakupi artykuły szkolne.

W piątek 31 sierpnia o godzinie 16.30 w Poznaniu odbędzie się wręczenie wyprawek przez pracowników firmy. Dla dzieci będą przygotowane animacje i wiele innych atrakcji, które umilą im ostatni dzień wakacji. Odbiór zakupionych wyprawek będzie możliwy tylko osobiście.

Liczba uczestników akcji jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń, zamieszkanie na terenie Wielkopolski, przygotowanie pomysłowego listu z potrzebnymi artykułami szkolnymi do kwoty 50 zł oraz pisemne wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. W akcji może wziąć udział także rodzeństwo podopiecznych w wieku szkolnym do 10 lat.

Zgłoszenia zatytułowane “zaczarowany ołówek” prosimy kierować na adres akcje.csr@gmail.com

W treści e-maila bardzo prosimy o podanie:

Imienia i nazwiska podopiecznego wraz z numerem ewidencyjnym oraz (ewentualnie) rodzeństwa (w wieku 6-10 lat) i numeru telefonu do opiekuna.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 8 lipca. W odpowiedzi otrzymacie Państwo dalsze wskazówki, m.in. adres pod który należy wysłać list wraz formularzem zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zapraszamy!

Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Oriflame Products Poland
Agromix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne – Rydzyna
Kler Spółka Akcyjna – Dobrodzień
Empik Sp. z o.o., Warszawa
Energoprojekt Biuro Studiów i Proj.Energ – Warszawa