Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Pomoc po pożarze

Nasz podopieczny Maciek w wyniku pożaru, do którego doszło 11 kwietnia stracił dom. Obecnie z Mamą mieszkają w Domu Samotnej Matki. Prosimy o pomoc.

Do pożaru doszło z powodu awarii instalacji elektrycznej. Straż pożarna zgłoszenie o pożarze otrzymała o godz. 1:30 w nocy, na miejscu okazało się, że pali się już całe poddasze w parterowym domu. Maciek wraz z Mamą zostali przewiezieni prosto do szpitala. Strażacy o uratowanie ich dobytku walczyli do 4 rano.

Pani Agnieszka, mama Maćka wychowuje syna samotnie. Nie byli ubezpieczeni, dosłownie stracili dach nad głową. Potrzebują środków i pomocy, które pomogłyby w uratowaniu tego, co zostało z ich domostwa. Konieczna jest wymiana całego dachu, na nowo trzeba położyć podłogi. Wszystkie meble, podobnie jak sprzęt AGD, kuchenka, lodówka uległy zniszczeniu. Rodzina bardzo potrzebuje wszelkiej pomocy – rzeczowej i finansowej. Środki można przekazywać bezpośrednio na subkonto Maćka w Fundacji.

W sprawie pomocy rzeczowej (wieś Czechowizna, okolice Białegostoku), za zgodą Pani Agnieszki, udostępniamy jej numer telefonu: 733 341 571

Pomoc finansowa: https://dzieciom.pl/5069

Zdjęcia: Facebook OSP Knyszyn

Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

PrOWERk sp. z o.o.
Pioneer Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa
KATAN sp. z o.o.
Bodycote
Stowarzyszenie Na Rzecz Bliźniąt Podwójny Uśmiech