Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Podziękowanie za wsparcie Oli

W ubiegłym tygodniu w Biurze Beneficjenta Fundacji Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” przy ulicy Pańskiej w Warszawie odbyło się oficjalne podziękowanie za wsparcie finansowe naszej podopiecznej Aleksandry przez darczyńcę AEGON TUnŻ S.A.

Podczas Charytatywnego Pucharu Ursynowa w Piłce Nożnej „Gramy dla Oli”  na  terenie Areny Futbolu w Warszawie odbyła się zbiórka publiczna na rzecz naszej podopiecznej Oli Kamińskiej. Współorganizatorem i inicjatorem zbiórki był Klub HDK PCK “Krewki Ursynów”. W akcję bardzo zaangażowała się firma AEGON TUnŻ S.A. i wsparła  finansowo naszą podopieczną.

Ola uległa poważnemu wypadkowi drogowemu. Lekarze nie dawali jej szans na przeżycie. Doznała niedowładu czterokończynowego, nie może mówić, przełykać. Musi być podłączona do respiratora i wymaga całodobowej opieki. Dzięki intensywnej rehabilitacji Ola słyszy, rozumie, komunikuje się ruchem warg. Jednak jej stan wymaga dalszej rehabilitacji i specjalistycznego sprzętu.

Dziękujemy firmie AEGON TUnŻ SA i Klubowi HDK PCK “Krewki Ursynów” za zaangażowanie i serce okazane naszej podopiecznej Oli.

 

Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Fundacja TVN Nie Jesteś Sam, Warszawa
PKO Bank Polski
Xelion – Doradcy Finansowi
Telewizja Polska S.A – Warszawa
Fundusz Pomocy Dla Pracowników Banku BPH S.A., Kraków