Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Podziękowanie za wsparcie Oli

W ubiegłym tygodniu w Biurze Beneficjenta Fundacji Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” przy ulicy Pańskiej w Warszawie odbyło się oficjalne podziękowanie za wsparcie finansowe naszej podopiecznej Aleksandry przez darczyńcę AEGON TUnŻ S.A.

Podczas Charytatywnego Pucharu Ursynowa w Piłce Nożnej „Gramy dla Oli”  na  terenie Areny Futbolu w Warszawie odbyła się zbiórka publiczna na rzecz naszej podopiecznej Oli Kamińskiej. Współorganizatorem i inicjatorem zbiórki był Klub HDK PCK “Krewki Ursynów”. W akcję bardzo zaangażowała się firma AEGON TUnŻ S.A. i wsparła  finansowo naszą podopieczną.

Ola uległa poważnemu wypadkowi drogowemu. Lekarze nie dawali jej szans na przeżycie. Doznała niedowładu czterokończynowego, nie może mówić, przełykać. Musi być podłączona do respiratora i wymaga całodobowej opieki. Dzięki intensywnej rehabilitacji Ola słyszy, rozumie, komunikuje się ruchem warg. Jednak jej stan wymaga dalszej rehabilitacji i specjalistycznego sprzętu.

Dziękujemy firmie AEGON TUnŻ SA i Klubowi HDK PCK “Krewki Ursynów” za zaangażowanie i serce okazane naszej podopiecznej Oli.

 

Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Elektrociepłownia Marcel sp. z o.o., Radlin
Kler Spółka Akcyjna – Dobrodzień
Oriflame Products Poland
Astromal sp. z o.o. – Święciechowa
Kanlux SA