Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Patronat Fundacji

Nasza Fundacja objęła patronatem projekt książki „Tak bardzo Cię kocham” Aleksandry Utrackiej-Skoczeń, mamy naszej podopiecznej Antosi. Zapraszamy do wsparcia akcji.

Książka „Tak bardzo Cię kocham” powstała w wyniku doświadczeń Pani Aleksandry, której córka zmaga się z niepełnosprawnością. Jest to historia macierzyństwa,  mierzenia się z sytuacją, w której nasze życie nie jest już takie, jak sobie wyobrażaliśmy. Czytelnicy znajdą w niej również porady merytoryczne dotyczące dietetyki, psychologii, fizjoterapii. To opowieść dedykowana zarówno rodzicom dzieci niepełnosprawnych, jak i innym osobom, które chcą poznać i zrozumieć życie osób z niepełnosprawnościami i ich rodzin.

Moja książka to opowieść o sile miłości, o wątpliwościach, lęku i strachu.
O tym jak sobie radzić, żeby nie zwariować lub kiedy prosić o pomoc, gdy do wariactwa coraz bliżej.
O tym jak dbać o siebie i nie czuć z tego powodu wyrzutów sumienia. W końcu – jak uwierzyć, że wraz z narodzinami chorego dziecka, nasze życie wcale się nie skończyło, zaś największe ograniczenia to te, które sami sobie narzucamy.

Na dokończenie książki potrzebne są środki, serdecznie zapraszamy do wsparcia akcji na stronie: https://wspieram.to/takciekocham

 

Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Srebrna – Wynajem Nieruchomości
PrOWERk sp. z o.o.
Metalkas sp. z o.o., Bydgoszcz
Medical Aid For Poland Fund – London
Chemone Polska sp. z o.o.