Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Medal Solidarności Społecznej dla Prezesa Stanisława Kowalskiego

26 stycznia 2013 r. po raz dziewiętnasty w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu, wieńcząca XXII edycję konkursu Lider Polskiego Biznesu. Podczas części oficjalnej Gali wręczono Nominacje i Złote Statuetki Lidera Polskiego Biznesu, laureaci z poprzednich lat, którzy utrzymali pozycję na rynku, otrzymali Diamenty zaś osobom o dużej wrażliwości społecznej zostały przyznane Medale Solidarności Społecznej.

Prezesowi Fundacji Stanisławowi Kowalskiemu został wręczony Medal Solidarności Społecznej, ustanowiony w roku 2006 przez Business Centre Club wspólnie z Fundacją Archidiecezji Warszawskiej Pomocy Bezrobotnym i Biednym NADZIEJA. Jest to odznaczenie przyznawane osobom o wielkim sercu, stanowiącym wzór wrażliwości społecznej za ich społeczne zaangażowanie i pomoc potrzebującym. Obok Stanisława Kowalskiego Medal ten został przyznany Zbigniewowi Niemczyckiemu, prezesowi Curtis Group, Stanisławowi Łuniewskiemu, współwłaścicielowi Przedsiębiorstwa Astwa Sp. z o.o. i Bogusławowi Miszczukowi Prezesowi Zarządu „Sokołów” SA.

Podczas Gali zostały wręczone także Nagrody Specjalne BCC. Złotą Statuetkę za działania mające na celu wprowadzenie Polski do NATO otrzymał minister Janusz Onyszkiewicz, za skuteczne reformowanie polskiej gospodarki,  a zwłaszcza za przekształcenia przemysłu ciężkiego – premier Janusz Steinhoff,  za przyjęcie polskich pracowników do pracy w Wielkiej Brytanii i poparcie starań Polski o członkostwo w Unii Europejskiej – premier Tony Blair.

Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Chemone Polska sp. z o.o.
EADS
TADMAR – Technika Grzewcza
KATAN sp. z o.o.
BigBook.pl