Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Fundacja na Gali BCC

W sobotę 26 stycznia Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” wzięła udział w Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie.

Już po raz 27. odbyła się ceremonia wręczenia statuetek „Liderów Polskiego Biznesu” przyznawanych przez Business Centre Club. Dzięki uprzejmości organizatorów nasza Fundacja miała możliwość zaprezentowania swojej działalności przed gośćmi Gali oraz zorganizowania Loterii Charytatywnej.

Kulminacyjnym punktem uroczystości była ceremonia wręczenia Złotych Statuetek w konkursie Lidera Polskiego Biznesu. Business Centre Club przyznaje je firmom i ich szefom, którzy w swej działalności kierują się nie tylko zyskiem, ale i etyką prowadzenia biznesu oraz troską o sprawy państwowe.

W foyer Teatru Wielkiego, w którym odbywała się Gala BCC, goście mieli możliwość zapoznania się z działalnością Fundacji, zakupić książki naszego wydawnictwa, jak również wziąć udział w Wielkiej Loterii Charytatywnej z której dochód jest przeznaczony na wsparcie podopiecznych. Dzięki bardzo atrakcyjnym darom przekazanym przez firmy, loteria cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Wszystkim partnerom loterii serdecznie dziękujemy!

Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Solid Logistics
Elektrociepłownia Marcel sp. z o.o., Radlin
Fundacja Polska Miedź
Pierrot – Świat prezentów
Scott