Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

“Jedna na milion”- książka wydana w jeden dzień

Jedna na milion to historia Kasi Pawluś, która zmaga się z ciężką chorobą. Została spisana przez nią samą, między jedną a drugą dawką chemii. Jej historia, jej siła i miłość do życia, pomimo tak wielu cierpień zaznanych od losu, musiały ujrzeć światło dzienne.

Jest to książka, po przeczytaniu której zaczniesz patrzeć na swoje życie jak na szklankę do połowy pełną. Przestaniesz się zamartwiać wszystkim, tylko zaczniesz pozytywnie myśleć, zaczniesz żyć. Będziesz mógł śledzić i być z główną bohaterką każdego dnia w drodze przez jej cierpienie i walkę o życie. Pokażę Ci, jak zmieniając tylko jedną myśl w głowie – szczęśliwie żyć.

Z każdego sprzedanego egzemplarza Kasia Pawluś przekazuje część zysków dla naszej Fundacji. Natomiast Wydawca przekazuje część swoich dochodów na rzecz fundacji „Mówimy NIEborakowi”, wspierającej dzieci z chorobami nowotworowymi i produkującej peruki dla podopiecznych po silnych i inwazyjnych terapiach. Zakupując swój egzemplarz, stajesz się jednocześnie częścią tych projektów.

Książka dostępna na: http://www.jednanamilion.com/ oraz http://czerwonaszpilka.pl/

jedna na milion

Cena: 36 zł
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Italian Fashion
IBA Bioton
Bodycote
Greinplast Sp. z o.o., Krasne
Fundacja Na Ratunek Dzieciom Zagłębia Miedziowego