Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Grudzień w Klubie Myszki Norki

W grudnia tego roku w naszym fundacyjnym Klubie Myszki Norki odbyło się wiele ciekawych spotkań i zajęć, nie tylko na terenie Warszawy.

W Olsztynie dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Wyjątkowe Serce Klub Myszki Norki zorganizował Świąteczne Warsztaty. Wzięli w nich udział uczestnicy projektu „Twórcze Warsztaty Klubu Myszki Norki – rozwijające zajęcia artystyczne dla dzieci z niepełnosprawnością”.

Dzień był przepełniony atrakcjami: grupy teatralna i taneczna wystąpiły ze swoimi pokazami. Grupy rękodzielnicza i ceramiczna sprawdziły swoje zdolności manualne w ozdabianiu świątecznych pierniczków. Wszystkim towarzyszyła Myszka Norka, która zwykle zapewniła wszystkim mnóstwo radości. Dzięki obecności rodziców oraz opiekunów uczestników spotkanie świątecznie było przepełnione rodzinną atmosferą.


W ramach projektu Integracyjne Szkółki Sportowe Klubu Myszki Norki odbyły się spotkania przepełnione dobrą zabawą, uśmiechami, wzajemną pomocą i współpracą, a także wymagającymi ćwiczeniami – z którymi nasi uczestnicy w pełni dawali sobie radę ! : )

Zajęcia Integracyjnych Szkółek Siatkarskich odbywają się we wtorki w Zespole Szkół nr 26, ul. S. Skarżyńskiego 8.


W ramach projektu “Twórcze Warsztaty Klubu Myszki Norki – rozwijające zajęcia artystyczne dla dzieci z niepełnosprawnością” Klub Myszki Norki zorganizował warsztaty artystyczne w Tarnobrzegu. Pod okiem najlepszych instruktorów uczestnicy rozwijali swoje talenty na zajęciach rękodzielniczych i muzyczno-teatralnych.

19 grudnia mieliśmy również okazję oglądać premierę spektaklu i wystawy prac uczestników. Do spektaklu zostali zaproszeni także pozostali uczniowie szkoły. Dziękujemy za tak wspaniałą współpracę.


logo pfronWszystkie te projekty były możliwe do zrealizowania dzięki współpracy i finansowaniu z Państwowego Fundusze Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, serdecznie dziękujemy.

Więcej informacji o Klubie i jego działaniach na stronie: http://myszkanorka.pl/

Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

PrOWERk sp. z o.o.
PBM Południe S.A.
Krause sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej – Świdnica
Greinplast Sp. z o.o., Krasne
Fundacja Bankowa im. dr. Mariana Kantona, Warszawa