Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Fundacja Liderem Ochrony Zdrowia 2016

Podczas uroczystej Gali w Warszawie ogłoszono wyniki 10.edycji Konkursu Liderów Ochrony Zdrowia. 14 kryształowych statuetek trafiło do skutecznych menedżerów, placówek szczególnie troszczących się o pacjentów, promotorów zdrowia oraz innowatorów w ochronie zdrowia. Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zdobyła tytuł Brązowego Lidera w kategorii Działalności na Rzecz Pacjenta.

Gala Liderów Ochrony Zdrowia odbyła się 22 kwietnia 2016 r. w Hotelu Marriott w Warszawie.

Swój prestiż oraz uznanie na rynku plebiscyt zawdzięcza konsekwentnej wierności trzem fundamentalnym zasadom. Są to: uczciwość i obiektywny wybór laureatów w procesie głosowania 24 osobistości świata medycyny, przejrzystość zasad oraz pełna jawność finansowania.

Nagrody przyznawane są przez Kapitułę Konkursu w 4 kategoriach: Skuteczne Zarządzanie w Ochronie Zdrowia, Innowacyjne Pomysły, Promocja Zdrowia i Profilaktyka, Działalność na Rzecz Pacjenta. Właśnie w tej kategorii Stanisław Kowalski, prezes Zarządu Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” wraz z Małgorzatą Altewęgier, członkiem Zarządu Fundacji odebrali statuetkę i zaszczytny tytuł Brązowego Lidera.

Dodatkowo Kapituła przyznaje co roku nagrodę Brylantowego Lidera Ochrony Zdrowia za wyjątkowe zasługi dla ochrony zdrowia.

Gala Liderów Ochrony Zdrowia była częścią „Forum Innowacyjna Ochrona Zdrowia”, dwudniowej konferencji, w której wzięło udział 1100 przedstawicieli sektora.

Organizatorem konkursu jest czasopismo Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia.

Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Oriflame Products Poland
Gollwitzer
Mimo Wszystko – Fundacja Anny Dymnej
Ekopoldex FPH Tomasz Podlodowski, Myślenice
Fundacja Opiekuńcza IP – Kwidzyn S.A.