Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Dzień Matki w Teatrze Syrena

Było nam bardzo miło gościć Mamy naszych podopiecznych w warszawskim Teatrze Syrena na uroczystości z okazji Dnia Matki.  Mamy obejrzały spektakl „Pajęcza sieć”, otrzymały prezenty i kwiaty, uczestniczyły w losowaniu atrakcyjnych upominków.

Sztuka Agaty Christie – mistrzyni angielskiego kryminału – w reżyserii Wojciecha Malajkata, z udziałem znakomitych aktorów to nie wszystkie atrakcje, które przygotowaliśmy dla Mam podopiecznych. Panie wzięły udział również w losowaniu cennych nagród i już wkrótce pięć z nich będzie mogło cieszyć się pobytem w luksusowym Hotelu SPA lub zabiegiem w Klinice SPA. Poza tym zorganizowaliśmy loterię fantową, w której każdy los wygrywał.

W części oficjalnej, brawurowo poprowadzonej przez aktora Jacka Plutę, zostały nagrodzone cztery Mamy. Prezes Stanisław Kowalski wręczył im dyplomy z podziękowaniem za zaangażowanie się na rzecz Fundacji, a od Beaty Tyszkiewicz Prezydent Wspólnoty “Zdążyć z Pomocą”, otrzymały książki z dedykacją.

Prezes Stanisław Kowalski z rąk Pułkownika Jana Gazarkiewicza ze Związku Spadochroniarzy Polskich otrzymał Złote Odznaczenie „Za Zasługi dla Związku Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego”.

Cieszymy się, że otrzymujemy od Pań opinie jak poniższa od Mamy Sylwii:

„Dziękuję pięknie za wspaniałe chwile spędzone w Teatrze Syrena, które pozwoliły nam poczuć się z okazji tak wspaniałego święta jeszcze bardziej dowartościowane jako kobiety i MATKI”.

Serdeczne podziękowania składamy także sponsorom i darczyńcom wydarzenia.

 

Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Naftoport sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przeładunku Paliw Płynnych
ASTER
Greinplast Sp. z o.o., Krasne
Bank BPH
IDMSA Dom Maklerski