Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Drużyna Błażeja

Błażej Cymerman ma 14 lat, a za sobą doświadczenie, które na zawsze zmieniło jego życie. Jadąc na trening piłkarski, wpadł pod pociąg. W wypadku stracił obie nogi.

blazejBłażej Cymerman to zapalony piłkarz, rowerzysta, snowboardzista i nastolatek, którego wszędzie pełno. Ma 14 lat, a za sobą doświadczenie, które na zawsze zmieniło jego życie. 10 października 2016 roku, jadąc na trening piłkarski, wpadł pod pociąg. W wypadku stracił obie nogi.

Po kilku dniach śpiączki, w której utrzymywali go lekarze, Błażej jest już przytomny i świadom tego, co się stało.

Niełatwo było mu powiedzieć, że krótka chwila, której nawet nie pamięta, tak bardzo zmieniła jego życie. Na szczęście chłopak jest wojownikiem i z pasją nastolatka zamierza realizować PLAN. Wkrótce chce zacząć jeździć na rowerze i znowu biegać.

Pomaga mu wspaniała i zgrana Drużyna Błażeja, która obrała sobie za cel postawienie kolegi znów na nogi. Błażej potrzebuje środków na leczenie, rehabilitację i protezy. Można mu pomóc, biorąc udział w licytacji na Charytatywni allegro.

Na aukcję wystawiono unikatowe dzieła prezentujące pierwszy polski samochód wyścigowy Arrinera HussaryaGT, stworzone przez utalentowanych malarzy i grafików.

Pomoc dla Błażeja.

auto2auto

Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Fundacja Polsat – Warszawa
BENQ
Pierrot – Świat prezentów
Polfa S.A. Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne
GlaxoSmithKline Polska