Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Dar od firmy Teva

25 kwietnia w Ośrodku Rehabilitacji BIOMICUS odbyła się uroczystość przekazania sprzętu rehabilitacyjnego, który został zakupiony w ramach akcji pracowników firmy Teva Pharmaceuticals Polska.

W trakcie trwania akcji TEVACTIVE pracownicy firmy, korzystając z aplikacji mobilnej rejestrującej wyniki osiągnięte podczas indywidualnych treningów biegowych, marszu bądź jazdy na rowerze, zbierali kilometry, które następnie wymieniane były na złotówki. Akcja trwała 9 miesięcy. W tym czasie zaangażowani pracownicy osiągnęli łącznie wynik 62500 km, który następnie firma TEVA przeliczyła na złotówki i przeznaczyła kwotę 62500 zł na zakup bieżni HP Cosmos Pluto Med.

Dzięki tej wyjątkowej inicjatywie Ośrodek Rehabilitacji BIOMICUS może pochwalić się kolejnym nowoczesnym sprzętem rehabilitacyjnym, który stanowić będzie ważne uzupełnienie terapii ruchowej dla wielu pacjentów i pozwoli im osiągać jeszcze lepsze efekty terapeutyczne. Bieżnia została doposażona w bardzo istotne w pracy z niepełnosprawnymi dziećmi elementy, takie jak poręcze pediatryczne oraz System Robowalk Expander, który wspomaga ruch kończyn dolnych do przodu. Podczas treningu na bieżni nowoczesny system zabezpieczeń chroni pacjenta przed upadkiem.

Składamy wielkie podziękowanie pracownikom firmy Teva Pharmaceuticals Polska, ale także Zarządowi firmy, który wspierał wolontariuszy i przeliczał ich wysiłek fizyczny na złotówki.

Szczególne podziękowania dla naszej podopiecznej Julianny, która zaprezentowała działanie bieżni.

Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

MuszyniankaSpółdzielnia Pracy
Arcybractwo Miłosierdzia – Kraków
Związek Zawodowy Kontrolerów Ruchu Lotniczego
BITNER – Zakłady Kablowe
Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA