Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Jankiewicz Magdalena

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
2740

Województwo:
lubuskie

Data urodzenia:
1991-08-05

Schorzenie:
obustronny głeboki niedosłuch

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Zwracamy się do wszystkich ludzi, którym nie jest obojętny los porzuconych i chorych dzieci z prośbą o pomoc finansową dla naszej podopiecznej 14 – letniej MAGDALENY JANKIEWICZ. Rodzina zastępcza przygarnęła tę obcą niepełnosprawną dziewczynkę z Pogotowia Opiekuńczego, a następnie z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Międzyrzeczu Wlkp.

Magda jest dzieckiem zupełnie głuchym z ogromnymi zaburzeniami psychicznymi. Rodzice biologiczni są pozbawieni praw rodzicielskich i nie chcą utrzymywać żadnego kontaktu z dzieckiem. Dziecko przebywało do 5-go roku życia w bardzo trudnej rodzinie patologicznej, gdzie przeżyło wiele traumatycznych sytuacji.

Magda przebywa w rodzinie zastępczej od 7 lat. Musi nosić dwa aparaty słuchowe oraz system FM. Trzy razy w tygodniu jeździ na rehabilitację mowy do odległych miejscowości oraz do lekarza otolaryngologa i psychiatry dziecięcego. Raz w roku wspólnie z jednym z opiekunów uczestniczy w turnusie rehabilitacyjnym.

Te wszystkie zabiegi wymagają dużych nakładów finansowych, np. aparaty słuchowe kosztują 9 tyś. zł, a turnus rehabilitacyjny około 4 tyś. zł. Rodzice są nauczycielami – emerytami i wychowali już swoje własne dzieci. Pragną Magdzie dać miłość, której w domu rodzinnym nie znalazła, zapewnić jej jak najlepsze warunki życiowe, np. zakup komputera, częstsze wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne oraz właściwe oprotezowanie uszu. Pokochali to dziecko jak własne i jest ono teraz ich celem życia. Pragną ją nauczyć miłości i szacunku do ludzi, tym bardziej, że dziewczynka w rodzinie bardzo dobrze funkcjonuje.

Jej wielką pasją jest rysunek, wykonała już wiele prac na wystawy, miała również własny wernisaż. Magda uczy się bardzo dobrze w klasie integracyjnej, jest pogodna i bardzo kocha zwierzęta. Bardzo prosimy o pomoc finansową dla tej porzuconej i zastraszonej dziewczynki. Dajmy Magdzie szansę na godne życie w świecie dźwięków rekompensując jej tak bardzo nieszczęśliwe dzieciństwo.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
2740 Jankiewicz Magdalena

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 (stary numer, który zostanie całkowicie zastąpiony)

Tytułem:
2740 Jankiewicz Magdalena darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Siemens
Trade-Trans Spółka Przedsiębiorstwo Spedycyjne – Warszawa
Kaufland Polska Markety sp. z o.o.
Skalski Michał – Warszawa
Spółdzielnia Mleczarska Ryki