Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Kozyra Zuzanna

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
25279

Województwo:
śląskie

Data urodzenia:
2011-01-03

Schorzenie:
padaczka lekooporna, obniżone napięcie mięśniowe, obustronnie uszkodzone błędnika, koślawość kolan, zaburzenia emocjonalne, astma oskrzelowa, alergia, refluks żołądkowo-przełykowy, subkliniczna niedoczynność tarczycy, niezborność oczu, zez okresowy

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z prośbą o pomoc dla Zuzanny Kozyry.

Zuzia urodziła się z 36 tygodniu ciąży. Zaraz po urodzeniu w drugą dobę życia przewieziono Naszą Kruszynkę do Kliniki Okulistycznej w Katowicach z uwagi na podejrzenie naczyniaka w kanaliku łzowym prawego oczka. Okazało się, że to tylko wrodzona torbiel, którą usunięto. Później rozwój Zuzi przebiegał wręcz książkowo do czasu, gdy skończyła 6 miesiąc życia. Z powodu wymiotów śluzem nieprzytomną Zuzie zabrało pogotowie. Od tego momentu Zuzia często chorowała na zapalenie górnych i dolnych dróg oddechowych wraz z dusznościami. Towarzyszyło temu bardzo mocne zaśluzowanie i dlatego też lekarze zaczęli podejrzewać mukowiscydozę.

Dwukrotna diagnostyka w Rabce wykluczyła mukowiscydoze, stwierdzono astmę oraz alergię. Z powodu zaostrzeń astmy bardzo często Zuzia trafiła do szpitala, gdyż duszności bardzo utrudniały Jej oddychanie. Niestety astma i alergie to nie wszystko… W 2014 r. Zuzia dostała pierwszego ataku padaczki… Diagnostyka na Oddziale Neurologii Dzieci potwierdziła przypuszczenia lekarzy – padaczka uogólniona z napadami wtórnymi i częściowo złożonymi. Do leczenia astmy doszło leczenie padaczki. Leki spowodowały obniżenie napięcia mięśniowego oraz inne choroby współistniejące: refluks żołądka, niedoczynność tarczycy.

Poza powyższymi schorzeniami Zuzia ma obustronnie uszkodzone przedsionki błędnika oraz koślawość kolan, co powoduje zaburzenia równowagi i wymaga specjalistycznej rehabilitacji oraz terapii. Codzienność dla Zuzi to rehabilitacje, terapie wspomagające rozwój zaburzonej motoryki małej i dużej. Zuzia jest pod wielospecjalistyczną opieką medyczną: neurolog, audiolog, pulmonolog, gastrolog, endokrynolog. Powyższe schorzenia to długotrwałe leczenie oraz rehabilitacja, co wiąże się z dużymi kosztami.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe na dalsze leczenie i rehabilitację Zuzi. Będziemy wdzięczni za każdą przekazaną złotówkę.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
25279 Kozyra Zuzanna

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 (stary numer, który zostanie całkowicie zastąpiony)

Tytułem:
25279 Kozyra Zuzanna darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Arcybractwo Miłosierdzia – Kraków
Xelion – Doradcy Finansowi
ITC – Investment Trading Consulting sp. z o.o.
Gazeta Ubezpieczeniowa
Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A.