Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Kubacka Iza

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
25160

Województwo:
mazowieckie

Data urodzenia:
2012-07-11

Schorzenie:
zespół Lennoxa-Gastauta

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z prośbą o pomoc dla Izy Kubackiej.

Nasza córka Iza urodziła się w 39 tygodniu ciąży przez cięcie cesarskie z 8 pkt. w skali Apgar, po urodzeniu podano jej tlen. Wypisano nas do domu nic nie wspominając, że z Izą jest jakiś problem. Lekarz rodzinny też niczego nie zauważył. Gdy skończyła rok i nie wykazała woli czworakowania i chodzenia, postanowiliśmy z mężem poszukać przyczyny takiego rozwoju u dziecka na własna rękę. Od września 2013 roku zaczęliśmy walczyć o życie i zdrowie dziecka. Zaczęły się rehabilitacje, turnusy rehabilitacyjne, zajęcia terapeutyczne, pobyty w szpitalach, itp.

Iza ma postawioną diagnozę: encefalopatia pod postacią padaczki z napadami uogólnionymi i opóźnienie rozwoju we wszystkich sferach oraz napięcie mięśniowe. Niestety Izy odmiana padaczki jest padaczką lekooporną. Jest po terapii sterydami (Synacthen Depoth), które przyniosły pozytywne efekty. Na dzień dzisiejszy przyjmuje 3 leki od padaczki.

Iza jest 4-letnią dziewczynką, która zaczyna chodzić, potrafi za rękę przejść niewielki kawałek, sama nie je, nie mówi, potrzebuje osób trzecich do codziennego funkcjonowania, jest pampersowana. Córki rozwój małymi krokami idzie do przodu, choć przybywa nam problemów. Iza oprócz stałej opieki neurologa, pediatry, okulisty, kardiologa, psychologa, stomatologa jest pod opieką ortolaryngologa (jest po drenażu uszu i usunięciu trzeciego migdałka), gastrologa (problemy gastrologiczne spowodowały wprowadzenie córce kolejnego leku i specjalnej diety) oraz urologa, gdyż okazało się ze w lewej nerce ma kamień.

Nasze dziecko ma szansę na powrót do zdrowia, ale wymaga to wszystko dużego nakładu finansowego. Ilości godzin, które finansuje NFZ są niewystarczające. Niestety nasza sytuacja finansowa nie pozwala na samodzielne finansowanie rehabilitacji i leczenia Izy. Tym bardziej teraz gdy doszły nam kolejne problemy: okazało się, że starsza córka jest dzieckiem nadpobudliwym i wozimy ją na zajęcia kompensacyjno korekcyjne. Dlatego zwracamy się do Państwa z gorąca prośbą o wsparcie finansowe. Każda, nawet najdrobniejsza kwota, pozwoli wspomóc rozwój naszej córeczki.

Niech podziękowaniem za Państwa zaangażowanie będzie uśmiech naszej małej dziewczynki, która dostanie szansę na lepsze życie.

Serdecznie dziękujemy za okazane serce.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
25160 Kubacka Iza

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 (stary numer, który zostanie całkowicie zastąpiony)

Tytułem:
25160 Kubacka Iza darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

BENQ
Nordenia Polska
Fundacja Oriflame Dzieciom
International Paper
TADMAR – Technika Grzewcza