Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Kaczmarek Adam

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
24671

Województwo:
łódzkie

Data urodzenia:
2006-11-05

Schorzenie:
autyzm dziecięcy, całościowe zaburzenia rozwoju

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się  uprzejma prośbą o pomoc dla Adama Kaczmarka.

Adaś urodził się w 33 tyg. ciąży i ważył 1700 g. Musiał walczyć o życie, ponieważ jego płuca nie zdążyły się wykształcić. W trzeciej godzinie swojego życia ze szpitala karetką „N” został przetransportowany do ICZMP w Łodzi na Oddział Neonatologii, gdzie przebywał 6 tyg.. Mając 3 lata nadal nie mówił. W 2009 r. rodzice rozpoczęli starania o zdiagnozowanie syna. W 2010 r. stwierdzono autyzm wczesnodziecięcy. Poza tym Adaś przyjmuje od czterech lat lek przeciwpadaczkowy. W styczniu tego roku zdiagnozowana została subkliniczna niedoczynność tarczycy. Ponadto ierpi na caudiolozę przewodu pokarmowego.

Obecnie Adaś jest uczniem klasy „0” Szkoły Podstawowej z Oddz. Integracyjnymi. Jego rozwój wymaga ciągłego wspomagania. Szczególnie dużo pracy rodzice poświęcają mowie oraz motoryce małej. Adam uwielbia książki i czytanie. Mimo swoich ograniczeń jest bardzo ciekawy świata i każdego dnia wzbogaca swoją wiedzę. Ogromny postęp w rozwoju i zachowaniu Adama, jaki w ciągu trzech lat nastąpił motywuje mamę do dalszej pracy.

Mama jest dumna ze swojego dziecka, które bardzo ciężko pracowało i pracuje nadal, mimo wielu trudności. Jej marzeniem jest, aby Adam pojechał na turnus rehabilitacyjny. Wierzy, że taka intensywna rehabilitacja spowoduje kolejne dobre zmiany w rozwoju i zachowaniu syna.

Obecnie sama wychowuje dziecko, ponieważ małżonek wybrał łatwiejsze i wygodniejsze życie bez rodziny. Utrzymują się ze świadczeń GOPS i alimentów. Bardzo dużym obciążeniem naszego budżetu jest kredyt hipoteczny. Tata Adasia nie uczestniczy w jego spłacie. W marcu tego roku ulegli wypadkowi samochodowemu. Na szczęście Adaś odniósł jedynie powierzchowne urazy. Dużo gorzej przedstawia się sfera emocjonalna. Powróciło wzmożone pobudzenie psychoruchowe, co utrudnia proces rehabilitacji. Środki, jakimi dysponuje mama wystarczają zaledwie na pokrycie bieżących wydatków i nie ma możliwości opłacenia turnusu rehabilitacyjnego. Każdego dnia mama Adasia stara się o osiągnięcie maksymalnych możliwości rozwoju syna, o jego samodzielność i niezależność. Mają tylko siebie.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe dalszego leczenia i rehabilitacji Adasia.Będziemy  wdzięczni za pomoc w sfinansowaniu turnusu rehabilitacyjnego.

 

 

 


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
24671 Kaczmarek Adam

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 (stary numer, który zostanie całkowicie zastąpiony)

Tytułem:
24671 Kaczmarek Adam darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Gazeta Ubezpieczeniowa
Karabela sp. z o.o.
MuszyniankaSpółdzielnia Pracy
ICN Polfa Rzeszów S.A., Rzeszów
Medical Aid For Poland Fund – London