Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Jurkowska Barbara

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
2337

Województwo:
łódzkie

Data urodzenia:
1985-03-15

Schorzenie:
przepuklina oponowo-rdzeniowa, wodogłowie, pęcherz neurogenny, stan po wszczepieniu zastawki Pudenza, porażenie kończyn dolnych, mózgowe porażenie dziecięce

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z gorącą prośbą o pomoc finansową dla Basi Jurkowskiej.

Basia choruje od urodzenia na przepuklinę oponowo-rdzeniową, mózgowe porażenie dziecięce, porażenie kończyn dolnych oraz pęcherz neurogenny. Wszystkie wady wrodzone powodują dodatkowe schorzenia.  W związku z występującym wodogłowiem konieczne było wszczepienie zastawki Pudenza przedsionkowo-komorowej .

Porażenie dolnych partii ciała skutkuje występowaniem  pęcherza neurogennego . W związku z tym Basia musi być cewnikowana kilka razy dziennie. Przebyła wiele skomplikowanych  operacji po których  jest potrzebna rehabilitacja i długotrwałe leczenie .

W ubiegłym roku od sierpnia do października była  była hospitalizowana z powodu patologicznego złamania szyjki kości udowej. Uraz ten spowodował wylew krwi do mięśni. W wyniku utraty dużej ilości krwi wystąpiła głęboka anemia. Na skutek długotrwałego leżenia w łóżku pojawiły się  odleżyny, z leczeniem których jest problem  do chwili obecnej. Wystąpiły  także przykurcze mięśni i ogólne pogorszenie sprawności psychofizycznej . Właśnie dlatego potrzebna jest wszechstronna rehabilitacja i zakup sprzętu ortopedycznego .

Rodzice, pragną  córce zapewnić jak najlepszą specjalistyczną opiekę medyczną  i rehabilitacyjną, jednak ciężko jest sprostać tak wysokim potrzebom Basi, ponieważ posiada ona jeszcze pięcioro rodzeństwa, któremu też trzeba zapewnić środki do życia i edukacji .

Z powodu trudnych warunków finansowych tata musiał podjąć pracę w delegacji, w tej sytuacji opieka nad Basią oraz jej rodzeństwem spoczywa w rękach mamy . Pomimo tego , że Basia jest tak doświadczona przez los, jest osobą pogodną i uśmiechniętą  a w jej sercu gości wielka wola życia. Jest ona zdana na pomoc i ofiarność innych ludzi .

Ponadto pragniemy zapewnić Państwa, iż przekazane przez Was środki  wykorzystane będą zgodnie z przeznaczeniem : na rehabilitację, sprzęt ortopedyczny, pokrycie kosztów dojazdów i konsultacji specjalistycznych.

 Z góry dziękujemy z okazaną  pomoc i zaufanie.

 


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
2337 Jurkowska Barbara

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 (stary numer, który zostanie całkowicie zastąpiony)

Tytułem:
2337 Jurkowska Barbara darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Hellenic – Passion for Excellence
Nordenia Polska
JM Trans sp. z o.o., Katowice
Pater Firma A.E. Daniluk, Siemiatycze
Fundacja Orlen – Dar Serca