Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Kutkowska Anna Maria

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
21967

Województwo:
łódzkie

Data urodzenia:
2007-12-22

Schorzenie:
zespół wad wrodzonych, rozszczep podniebienia miękkiego, stopy końsko-szpotawe, wrodzona wada serca, nadwzroczność, zez zbieżny naprzemienny, obustronny niedosłuch, przetoka boczna szyi, opóźniony rozwój psychoruchowy

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z prośbą o wsparcie dla Ani

Zwracam się z prośbą do Państwa o finansową pomoc na operację i rehabilitacje dla mojej 6-letniej córeczki, Anny Marii Kutkowskiej. Ania urodziła się w Piotrkowie Trybunalskim 22.12.2007 r. z diagnozą: zespół wad wrodzonych. Wykryto u niej poszerzoną jamę przegrody przezroczystej w mózgu oraz zmiany napadowe. Ma wadę wzroku (nadwzroczność, zez) i słuchu (nosi aparaty słuchowe). Jest już po 10 operacjach (zoperowano jej m.in. końsko-szpotawe stópki, rozszczep podniebienia, serce, przetokę na szyi, naczyniak na plecach, oczy, przeprowadzono drenaż uszu).

Ania jest opóźniona w rozwoju psychoruchowym i psychomotorycznym. Pierwsze słowa zaczęła mówić po delfinoterapii (jest po 3 sesjach, koszt jednej 10-dniowej sesji wynosi 1000 euro). W tej chwili niewyraźnie wymawia krótkie zdania, konieczna jest kompleksowa stymulacja rozwoju mowy. Odbywa się ona za pomocą prywatnych i państwowych zajęć: logopedycznych i psychologicznych: terapii Aktywacji Mózgu wg Tomatisa, komputerowej stymulacji koncentracji i pamięci Biofeedback.

Deformacje stóp powodują potrzebę chodzenia w łuskach i butach ortopedycznych. Aby poprawić plastykę i ruchliwość w stawach skokowych stópek, staramy się uczestniczyć w turnusach rehabilitacyjnych 3 razy w roku. W kwietniu 2015 r. Ania będzie miała kolejną operację lewej stópki. Zabieg będzie wykonany w prywatnej klinice w Poznaniu i kosztuje około 8 tyś. złotych. Po operacji przez okres 3 miesięcy, co dwa tygodnie będzie musiała jeździć na zmianę gipsów, koszt jednego wyjazdu to około 200 złotych. Po zdjęciu gipsów niezbędna będzie rehabilitacja. Przybliżony koszt dwutygodniowego turnusu wynosi około 5 tyś. złotych.

Aby zadbać o właściwą rehabilitację i leczenie córki, potrzebujemy sił i Państwa wsparcia. Bardzo proszę o pomoc, będę wdzięczna za każdą darowiznę przekazaną na rzecz Ani.

Z wyrazami szacunku,

Matka Ani, Wira Kutkowska


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
21967 Kutkowska Anna Maria

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 (stary numer, który zostanie całkowicie zastąpiony)

Tytułem:
21967 Kutkowska Anna Maria darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Skalski Michał – Warszawa
Asseco Business Solutions
Gazeta Ubezpieczeniowa
WestLB Bank Polska S.A. – Warszawa
BITNER – Zakłady Kablowe