Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Klekner Adam

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
18181

Województwo:
podlaskie

Data urodzenia:
2010-05-19

Schorzenie:
autyzm wczesnodziecięcy

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc dla Adasia Kleknera.

Adam jest to wspaniałym, pełnym życia i energii chłopcem, gdy miał roczek został zdiagnozowany autyzm dziecięcy. Rodzice mają nadzieję, że dzięki Państwa pomocy następne lata będzie mógł przeżyć w szczęściu i radości, wśród osób, które go kochają i chcą zapewnić mu jak najlepsze warunki życia, leczenia, terapii.

Adaś ma lepsze i gorsze dni, ale z obawą i przejęciem rodzice stwierdzili, że tych gorszych zaczyna robić się coraz więcej. Mają wrażenie jakby mieli dwóch synów w jednej osobie. Raz jest radosny, uśmiechnięty, pełen miłości i ciepła, a za chwilę pojawia się jego „Mroczny Pasażer” pełen agresji, furii, wściekły na wszystko, mały człowiek zagubiony w swoim umyśle. Jak wiadomo autyzm to choroba, które jeżeli jest nie leczona to postępuje, tak też właśnie dzieje się Adasiem.

Adam na zajęciach jest bardzo chętny do współpracy, szybko się uczy, świetnie integruje się z grupą w żłobku, co bardzo cieszy rodziców, bo mają nadzieję, że wysiłek włożony w jego rozwój pozwoli w przyszłości na to, aby Adaś mógł radzić sobie samodzielnie w życiu.

Adaś wymaga intensywnej terapii, między innymi integracji sensorycznej, zajęć z psychologiem, psychiatrą, logopedą, zajęć rehabilitacji ruchowej. Te wszystkie ćwiczenia są dla niego niezbędne, ponieważ dziecko w ogóle nie mówi, ma duże problemy z równowagą, zaburzenia receptorów sensorycznych. Adaś jest pod opieką lekarzy specjalistów z poradni alergologicznej, gdzie jest diagnozowany pod kątem alergii oraz infekcji układu pokarmowego; poradni genetycznej, gdzie badany jest pod kątem chorób towarzyszących autyzmowi dziecięcemu oraz poradni neurologicznej. Adaś uczęszcza również do żłobka do grupy integracyjnej.

Większość z tych świadczeń i badań nie jest refundowana przez NFZ, a sytuacja materialna rodziców nie pozwala na pokrycie wszystkich kosztów związanych z leczeniem i terapią syna. Dla Adasia i dla jego rodziców każde pieniądze się liczą, bo mogą mu bardzo pomóc. Dlatego prosimy Państwa o wsparcie.

 

 

 


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
18181 Klekner Adam

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 (stary numer, który zostanie całkowicie zastąpiony)

Tytułem:
18181 Klekner Adam darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

BOSSA.pl
Fundacja Na Ratunek Dzieciom Zagłębia Miedziowego
TiM S.A., Bielsko Biała
Xelion – Doradcy Finansowi
Nadleśnictwo Kaliska