Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Kuitkowski Grzegorz

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
16615

Województwo:
mazowieckie

Data urodzenia:
1992-10-01

Schorzenie:
autyzm atypowy

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Szanowni Państwo,

Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w zbieraniu środków na leczenie , rehabilitację mojego syna Grzegorza którego samotnie wychowuję od 21 lat( ojciec zginął w wypadku gdy Grześ miał 2- miesiące). Moje dziecko cierpi na autyzm wczesnodziecięcy (atypowy) oraz nadpobudliwość psychoruchową z niewykształconą mową, upośledzenie umysłowe.

Autyzm to nie jedno upośledzenie, lecz ich zbiór, u ich podłoża leży niezdolność umysłu do dekodowania spostrzeżeń bądź ich praktycznego wykorzystania. Są to niepełnosprawności sprzężone, ale wiem, że w moim dziecku autystycznym tkwi normalna istota, która czeka, by ją zeń wydobyć , nawet w najmocniej ufortyfikowanej cytadeli. Grzegorz czeka na tych, którzy przyjdą ją oblegać i zburzyć. Ciągle szukam nowych metod pomocy w rozwoju psychomotorycznym, logopedycznym Grzegorza. Wskutek wielokierunkowych oddziaływań terapeutycznych w dużej mierze widoczne są postępy w funkcjonowaniu mojego dziecka . Tylko dzięki intensywnej terapii na wielu płaszczyznach można stopniowo pokonywać bariery . Każdy Jego mały krok do przodu zaznaczony jest kamieniami milowymi to dla mnie i całej rodziny ogromny sukces, który determinuje nas do dalszej pracy. Coraz częściej ogarnia mnie strach, ponieważ nieleczony autyzm może prowadzić do niebezpiecznego w skutkach regresu i zniwelować wszystko, co do tej pory udało się nam osiągnąć- wypracować. Bardzo istotne w poprawie rozwoju dalszego Grzegorza jest kontynuacja dotychczasowych terapii, wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne i leczenie .

Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe, które umożliwi mi kontynuację dalszego leczenia ,rehabilitacji jak również uczestnictwa w różnego rodzaju terapiach takich jak delfinoterapia , która jest naszym marzeniem, ale jest bardzo kosztowna, więc w imieniu swoim i Grzegorza apelujemy o pomoc finansową.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
16615 Kuitkowski Grzegorz

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 (stary numer, który zostanie całkowicie zastąpiony)

Tytułem:
16615 Kuitkowski Grzegorz darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Agromix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne – Rydzyna
Jelenia Plast Sp. z o.o., Jelenia Góra
GlaxoSmithKline Polska
KATAN sp. z o.o.
Jastrzębskie Zakłady Remontowe sp. z o.o.