Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Gąsiorek Kamil Konrad

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
1507

Województwo:
zachodniopomorskie

Data urodzenia:
1997-05-26

Schorzenie:
mózgowe porażenie dziecięce, niedowład spastyczny czterokończynowy

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z gorącą prośbą o pomoc finansową dla Kamila Gąsiorka.

Kamil urodził się w szóstym miesiącu ciąży z mózgowym porażeniem dziecięcym – niedowład spastyczny czterokończynowy. Dzięki dotychczasowej rehabilitacji ma szansę być samodzielny. Od urodzenia jest pod opieką specjalistycznej przychodni w Koszalinie. Systematyczne wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne podnoszą sprawność psychoruchową Kamila. Jednak koszt jednego turnusu dwutygodniowego to blisko 5000 zł. Chłopiec wymaga ciągłej, kompleksowej rehabilitacji. Z uwagi na widoczne postępy w rozwoju ruchowym i psychicznym Kamila wskazane jest dalsze leczenie usprawniające, na które potrzebne są duże środki finansowe. Rodzice chłopca utrzymują z jednej pensji i zasiłku stałego dwoje dzieci niepełnosprawnych, Kamila i Jagodę. Po opłaceniu podstawowych rachunków sami nie są w stanie pokryć wszystkich kosztów leczenia.
Rodzice zdają sobie sprawę, że nie będzie ich na to stać. Dlatego prosimy o pomoc w zbieraniu funduszy. Każda wpłata przybliża Kamila do samodzielności. Będziemy wdzięczni za każdą darowiznę przekazaną dla naszego podopiecznego.
Pragniemy prosić o wsparcie z nadzieją, że w tym roku uda się zapewnić dodatkową rehabilitację i promień uśmiechu na twarzach dzieci, dlatego zapraszamy Państwa do walki z chorobą i prosimy o wsparcie w opłaceniu turnusów rehabilitacyjnych. Ograniczone fundusze na rehabilitację dzieci odbijają się negatywnie na procesie ich leczenia, a u części z nich prowadzi do regresu zdobytych już sprawności.
Szczęściem rodziców jest wychowanie w zdrowiu swoich dzieci, obserwacja ich zachowań i ciągłe tłumaczenie wszelkich spraw występujących w otoczeniu mających wpływ na kształtowanie ich postaw i rozwoju psychicznego i fizycznego. Rodzice Kamila są częściowo pozbawieni tego szczęścia, obserwacji prawidłowego rozwoju ich syna chorego na mózgowe porażenie dziecięce, dlatego zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc – pokrycie częściowe lub w całości wydatków – potrzeb związanych z nieustającą walką z chorobą.
Dzięki dotychczasowej rehabilitacji Kamil ma szansę chodzić i stać się samodzielny, otworzyć się na świat. Pragnie poznawać,obserwować otoczenie na nowo i dotykać. Fascynują go dźwięki i kolorowe światła, kocha śpiew ptaków.
Kamil ma obecnie 16 lat (nie chodzi sam, nie siedzi stabilnie sam, nie mówi), waży prawie 50 kg, więc ciężar ciała jest już duży, aby zapewnić mu dodatkową rehabilitację. Chłopiec coraz częściej się uśmiecha, siedzi bardziej odważnie, zapamiętuje wiele gestów. Każda wpłata przybliża naszego podopiecznego do samodzielności. Wysokie wydatki związane z leczeniem, rehabilitacją dzieci i stałą walką z chorobą, licznymi wyjazdami do lekarzy w całej Polsce i za granicę przekraczają możliwości finansowe rodziców naszego podopiecznego.

Razem z Kamilem wierzymy, że przy wsparciu ludzi dobrego serca uda nam się kontynuować rehabilitację, że będziemy nadal mogli cieszyć się z postępów, których jest coraz więcej. Każda wpłata, nawet najdrobniejsza, jest bardzo ważna.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
1507 Gąsiorek Kamil Konrad

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 (stary numer, który zostanie całkowicie zastąpiony)

Tytułem:
1507 Gąsiorek Kamil Konrad darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Fundacja Oriflame Dzieciom
IO Venezia sp.j., Warszawa
Siemens
Nordenia Polska
Srebrna – Wynajem Nieruchomości