Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Krawczak Bartosz

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
13651

Województwo:
kujawsko-pomorskie

Data urodzenia:
2006-11-19

Schorzenie:
autyzm dziecięcy

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z prośbą o pomoc w  celu dofinansowania do kosztownego leczenia Bartosza Krawczaka.

Bartosz ma zdiagnozowany autyzm dziecięcy, w związku z tym wymaga kształcenia specjalnego dla dzieci z autyzmem i tylko intensywna i specjalistyczna pomoc jest warunkiem jego dalszego rozwoju oraz poprawy funkcjonowania społecznego. W badaniu psychologicznym stwierdza się, że rozwój umysłowy chłopca przebiega ze znacznym opóźnieniem i wskazana jest terapia w Ośrodku dla dzieci z autyzmem, jak również wczesne wspomaganie rozwoju, terapia logopedyczna oraz stymulacja rozwoju w grupie rówieśniczej przedszkolnej.

Bartosz posiada od grudnia 2009 roku orzeczenie o niepełnosprawności, z którego wynika, iż dziecko wymaga konieczności stałego współudziału opiekuna w procesie leczenia, rehabilitacji i edukacji oraz konieczności zapewnienia stałej lub długotrwałej pomocy w związku ze znacznie ograniczoną możliwością samodzielnej egzystencji. Dziecko ma również wydaną opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju i orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Leczenie i rehabilitacja Bartka jest kosztowna, stosowana jest dieta bezglutenowa i bezmleczna, jak również odpowiednia suplementacja i witaminy. Wykonywane są specjalistyczne badania,  które są konieczne w związku z leczeniem (m.in. analiza pierwiastkowa włosów, badanie słuchu; badanie EEG, badanie w kierunku obecności bakterii Candida; konsultacje neurologiczne i psychiatryczne oraz dietetyczne, badanie na alergie pokarmowe itp.). Przed Bartkiem są kolejne badania zalecane – m.in. testy na alergie pokarmowe, badania morfologiczne, analiza aminokwasów, analiza kwasów tłuszczowych, badanie witamin, badanie gastroenterologiczne.

W związku z tym, że  leczenie i rehabilitacja  Bartosza jest kosztowna, a jednocześnie konieczna prosimy o wsparcie dalszego leczenia. Będziemyu wdzięczni za każdy dar.

 


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
13651 Krawczak Bartosz

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 (stary numer, który zostanie całkowicie zastąpiony)

Tytułem:
13651 Krawczak Bartosz darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Siemens
WestLB Bank Polska S.A. – Warszawa
Ekopoldex FPH Tomasz Podlodowski, Myślenice
BOSSA.pl
MuszyniankaSpółdzielnia Pracy