Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Chybicki Gniewosz

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
11631

Województwo:
kujawsko-pomorskie

Data urodzenia:
2008-08-05

Schorzenie:
przepuklina oponowo-rdzeniowa z wodogłowiem, pęcherz neurogenny, niedowład i deformacja kończyn dolnych, dysplazja stawów biodrowych

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom „zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc dla naszego podopiecznego Gniewosza Chybickiego.

Gniewosz urodził się w sierpniu 2008 r., w jednym z warszawskich szpitali, z przepukliną oponowo-rdzeniową, wtórnym wodogłowiem oraz porażeniem, przykurczami i deformacją kończyn dolnych. Po narodzinach został przewieziony do Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie w pierwszej dobie życia został zoperowany. Operacje – plastyka przepukliny, oraz implantacja zastawki, uratowały mu życie i dały szansę na „ciąg dalszy”.

Gniewosz, z powodu swojej choroby, był już kilkakrotnie operowany. Zdiagnozowano również neurogenność pęcherza moczowego, co oznacza przerywane cewnikowanie, aby uchronić dziecko przed infekcjami dróg moczowych. W maju 2012 r.  Gniewko przeszedł operację stóp, która przywróciła im normalny kształt i ustawienie. Dzięki tej operacji, oraz nieustającej rehabilitacji, Gniewosz zaczął samodzielnie stawiać swoje pierwsze kroki, za pomocą podpórek trójnożnych, jest to dla rodziców ogromna radość, której nie da się opisać słowami. Chłopca czeka jeszcze operacja bioder z powodu ich dysplazji.

Z dnia na dzień rodzice żyją nadzieją, że syn będzie kiedyś samodzielny. Każdy dzień, to walka o normalne życie na przyszłość. Robią wszystko co w ich mocy, aby syn miał równe szanse z rówieśnikami. Nieustanna rehabilitacja i wizyty w ośrodkach zdrowia to ich chleb powszedni. Widzą postępy u syna i to one mobilizują ich do dalszego działania.

Niestety, bez bezinteresownej pomocy innych ludzi, nie są w stanie udźwignąć ciężaru, jakim są koszty leczenia, oraz specjalistycznego zaopatrzenia, które przewyższają ich możliwości finansowe.

Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc dla Gniewka. Jeśli możecie Państwo nawet w minimalnym  stopniu przyczynić się do poprawy kondycji i warunków życia, nie wahajcie się, pomóżcie.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
11631 Chybicki Gniewosz

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 (stary numer, który zostanie całkowicie zastąpiony)

Tytułem:
11631 Chybicki Gniewosz darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Lech Kaczyński
Pierrot – Świat prezentów
Srebrna – Wynajem Nieruchomości
Elektrociepłownia Marcel sp. z o.o., Radlin
Bank BPH