Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Zniżka na tlenoterapię hiperbaryczną

Centrum Hiperbarii Tlenowej i Leczenia Ran Hbot oferuje 10-procentowy rabat na całą terapię HbOT (hiperbaria tlenowa) dla podopiecznych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

Hiperbaria tlenowa (HbOT) znajduje zastosowanie w leczeniu między innymi: udaru mózgu, zespołu stopy cukrzycowej, niepłodności, boreliozy, urazów akustycznych. Więcej wskazań na stronie Centrum: www. hiperbariatlenowa.pl/wskazania-do-leczenia/ i na Facebooku.

HbOT to terapia medyczna polegająca na dostarczaniu zwiększonej ilości tlenu do uszkodzonych tkanek i narządów. W trakcie tlenoterapii hiperbarycznej tlen rozpuszczony zostaje we wszelkich płynach w organizmie (nie tylko w krwinkach czerwonych, ale również w osoczu), docierając do wszystkich tkanek i narządów, również tych niedokrwionych. Tlen hiperbaryczny wzmacnia naturalne procesy obronne i regeneracyjne naszego organizmu,
a także stymuluje powstawanie nowych naczyń krwionośnych, co pozwala ograniczyć obszary uszkodzenia tkanek i martwicy.

Dla podopiecznych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” Centrum ma 10% rabatu na całe leczenie. Terapia prowadzona jest w placówkach w Bydgoszczy, Gdańsku i Lublinie.

Więcej informacji na stronach Centrum: www.hiperbariatlenowa.pl/hiperbaria-tlenowa oraz www. hiperbarialublin.pl.

Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Empik Sp. z o.o., Warszawa
Oriflame Products Poland
Trade-Trans Spółka Przedsiębiorstwo Spedycyjne – Warszawa
Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych S.A. – Kielce
Fundacja Agory