Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Zapraszamy na testy kombinezonów Mollii

kombinezon molliiMollii to kombinezon z zestawem elektrod, które relaksują sprężyste, napięte i bolące mięśnie w sposób bezpieczny i prosty, pomagając w ten sposób wielu osobom ze spastycznością i obniżoną sprawnością ruchową. Mollii stosuje się u osób z porażeniem mózgowym, udarem, uszkodzeniem rdzenia kręgowego i uszkodzeniem mózgu, a także innymi rozpoznaniami, które prowadzą do upośledzenia motoryki.

Koncepcja kombinezonu Mollii oparta jest na fizjologicznym zjawisku wzajemnego hamowania poprzez stymulację mięśni antagonistycznych zarazem zmniejszania napięcia mięśni spastycznych. Elektryczna stymulacja mięśni normalizuje napięcie mięśniowe: aktywuje osłabione mięśnie i zmniejsza spastyczność. Mollii pozwala użytkownikom uzyskać lepszą kontrolę nad ruchem. Stosowany jest w warunkach domowych (lub podczas terapii) co drugi dzień przez około 60 min. Efekt utrzymuje się nawet do 72 godz.

kombinezon mollii 2Organizujemy w Polsce bezpłatne testy prowadzone przez firmę Inerventions dla osób zainteresowanych zakupem i wykorzystaniem w terapii również osobistego urządzenia wspomagającego w postaci kombinezonu Mollii.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie zgłoszeń oraz zapytań drogą e-mailową pod adres: terapia@pamula-ndt.pl lub pod numerem telefonu: 601 922 576 Dorota Pamuła Terapia NDT-Bobath

Najbliższy test jest organizowany w Krakowie w dniu: 9 października 2017 r. Najmniejszy rozmiar kombinezonu jest dla dziecka o wzroście 104 cm.

W przypadku większej liczby zainteresowanych (min. 7 osób) z któregoś regionu Polski będzie możliwość zorganizowania testów w innym dogodnym miejscu.

www.pamula-ndt.pl/

Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

BigBook.pl
Fundacja Signum
IBA Bioton
Trec Nutrition sp. z o.o., Gdynia
Sano Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o., Sękowo