Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Sprzedam lampę

Sprzedam w idealnym stanie, kilkanaście razy użyta jak nowa lampa MEDICOLUX, SOLARIS do naświetleń światłem spolaryzowanym. Lampa jest oryginalna, z plombami, numerem seryjnym, kupiona za ok. 5000 zł. Sprzedam za połowę wartości. 

SOLARIS działanie 

Nowy, opatentowany sposób polaryzacji fal (szerokopasmowy polaryzator interferencyjny) pozwala uzyskać najwyższy stopień spolaryzowania światła przy ograniczeniu do minimum strat energii. Dzięki temu urządzenie charakteryzuje się wysoką efektywnością i skutecznością terapeutyczną przy skróconym czasie podania optymalnej dawki światła.

Automatyczny system stabilizacji napięcia gwarantuje brak efektu migotania i obniżania sprawności urządzenia przy wahaniach napięcia. Wysoką efektywność i skuteczność terapeutyczną lampy SOLARIS gwarantujemy bez względu na jakość sieci elektrycznej. Zabezpieczenia termiczne i elektryczne oraz duża wytrzymałość mechaniczna zapewniają bardzo wysokie bezpieczeństwo użytkowania lampy SOLARIS. W trakcie pracy urządzenia nie trzeba stosować okularów ochronnych.

Posiadam oryginalne książki z instrukcjami obsługi, zdjęciami oraz rekomendację placówek medycznych. Jest to taka lampa, jakiej używa się w szpitalach i placówkach rehabilitacji dziennej do naświetleń, także używana dla dzieci. Osoby mające dzieci niepełnosprawne mogą kupić ode mnie na umowę kupna sprzedaży, by pokryć koszt z subkonta fundacji. Jest to produkt medyczny, który kupowałam dla swojej niepełnosprawnej córki. Lampa ma regulowany stojak, podświetlany wyświetlacz, wysięgnik z ustawieniami, minutnik i dokładnie omówiony każdy punkt na ciele, gdzie i ile trzeba naświetlać na dane schorzenie. Wspaniała i skuteczna rzecz. Polecam! 
Link do strony firmy, gdzie kupiłam lampę http://www.medicolux.com.pl/lampasolaris.html
Kontakt: 793 139 793  lub rybica303@o2.pl (Anna)

Wysyłka kurierska 35 zł. 

Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Aplauz sp. z o.o.
Polfa S.A. Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne
Asseco Business Solutions
IBA Bioton
Stroer Media Sp. z o.o. Sp.k., Warszawa