Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Sprzedam wózek/skuter elektryczny

Szanowni Państwo,

Muszę pilnie sprzedać elektryczny wózek inwalidzki typu Saturn J80FL – Sports, szybki i silny.  Został on wykonany na moje indywidualne zamówienie i jest „wypasiony”. Ma dwa nowe akumulatory o pojemności 70Ah i silnik o mocy 1940 W. Jest szybki, mocny, jego maksymalne obciążenie to 200 kg. Ma zasięg 60 km. Jest w stanie idealnym i nigdy mnie nie zawiódł. Został zakupiony w listopadzie 2016 roku za kwotę 12700 zł. Na poniższych zdjęciach nie widać lusterek wstecznych, bo wjazd do przechowalni ma za wąskie drzwi. Wygodny fotel można dopasować do indywidualnych potrzeb użytkownika: przesuwany w przód – tył; w górę i w dół; z obrotem na boki ułatwiającym wsiadanie. W skład wyposażenia wchodzą: ładowarka, koszyk na zakupy, dwa lusterka i uchwyt na kule. Można nim jeździć dla przyjemności albo na zakupy.

Wózek jest mało używany, ponieważ mam poważną dysfunkcję lewej części ciała i padaczkę po udarze. Wózek był mi potrzebny po to, aby na jednym ładowaniu dotrzeć na wykłady na uniwersytecie i wrócić do domu. Teraz również potrzebuję wózka, ale mniejszego, ponieważ rzadko mam zajęcia. Mój promotor doktoratu zmarł, a jego następca nie został wyznaczony.

Mieszkam w bloku na IX piętrze. Została wykonana dla mnie pochylnia z platformą najazdową, ale w wyniku nieporozumienia jest ona przystosowana dla wózków ręcznych. Mój Saturn J80 FL – Sports jest za duży i nie mieści się na niej. Muszę go przechowywać w sąsiednim bloku. Umowa najmu miejsca postojowego wygasa w połowie października. Dodam, że przez dwie zimy wózek nie był używany, tylko doładowany i muszę go pilnie sprzedać. Jestem skłonny do negocjacji ceny i tanio, choć niechętnie go sprzedam, aby kupić mniejszy, który mógłby zmieścić się na tej platformie.

Choć ten wózek jest niezawodny dodam, że nie ma problemu z jego serwisem, ponieważ tego typu wózki produkowane są w Łodzi, a serwisy mieszczą się we wszystkich dużych miastach.

Mieszkam w Warszawie na Bielanach.

Moje telefony: 22 291 36 62  lub +48 505 262 546 oraz e-mail: mariansokalski@interia.pl

Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Pater Firma A.E. Daniluk, Siemiatycze
DOMBUD
Fundacja TVN Nie Jesteś Sam, Warszawa
MuszyniankaSpółdzielnia Pracy
Bruk-Bet – Żabno