Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Informacje od Fundacji

2018-07-11: Bezpłatne porady prawne

W każdą środę w godzinach 10:00-13:00 podopieczni Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" oraz Fundacji Sedeka mogą skorzystać z bezpłatnych porad prawnych. Konsultacji (osobistych lub telefonicznych) udziela mecenas Jolanta Kolanek.

2018-07-05: Skrócone godziny pracy Fundacji

Informujemy, że w dniach 5-6 lipca br., czas pracy biura Fundacji, Centrum Charytatywnego, a także Ośrodków Rehabilitacji AMICUS, BIOMICUS i CEMICUS będzie skrócony do godz. 14:00. Przepraszamy za ewentualne utrudnienia.

2018-07-05: Warsztat coachingowy dla rodziców

Zapraszamy rodziców podopiecznych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” oraz Fundacji Sedeka na bezpłatny warsztat z Martą Oleksińską – coachem oraz specjalistką w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

2018-07-03: Zaczarowany ołówek

Zapraszamy naszych podopiecznych z województwa wielkopolskiego do udziału w akcji „Zaczarowany ołówek”, której organizatorem jest Franklin Templeton Investments. Dla każdego uczestnika akcji firma zakupi artykuły szkolne.

2018-07-03: Warsztaty Terapii Simontonowskiej

Serdecznie zapraszamy rodziców chorujących onkologicznie podopiecznych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” na warsztaty Terapii Simontonowskiej, które odbędą się od 16 do 19 lipca 2018 r. w Warszawie.

2018-07-02: Bezpłatna rehabilitacja dzieci z MPDZ

Centrum Rehabilitacji Sawimed uzyskało dofinansowanie z UE na pomoc dzieciom w drodze do samodzielności. W ramach programu oferuje bezpłatną rehabilitację dla dzieci na urządzeniu Lokomat.

2018-06-20: Mikroszkoła – nabór

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą mikroszkoły integracyjnej, pierwszej takiej w Polsce. Dzieci z orzeczeniem są zwolnione z czesnego.

2018-06-18: Zbiórki pieniędzy na Facebooku

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi organizowania zbiórek pieniędzy w serwisie Facebook, na rzecz Podopiecznych i Fundacji.

2018-05-30: Prezentacja zaopatrzenia ortotycznego

Centrum Ortopedyczne OTTOBOCK Warszawa oraz Ośrodek Rehabilitacji BIOMICUS serdecznie zapraszają na spotkanie dotyczące zaopatrzenia ortotycznego dla dzieci.

2018-05-23: Filmowy Dzień Dziecka w Warszawie (zapisy zamknięte)

The Walt Disney Company Polska oraz Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zapraszają Podopiecznych Fundacji na filmowy Dzień Dziecka, który odbędzie się 4 czerwca w kinie Cinema City w Warszawie.

Ogłoszenia prosimy przesyłać na adres: ogloszenia@dzieciom.pl

Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

GlaxoSmithKline Polska
Stowarzyszenie Na Rzecz Bliźniąt Podwójny Uśmiech
Gollwitzer
Gloria24.pl
Astromal sp. z o.o. – Święciechowa