Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Zdążyć z pomocą Kubie

Myszka Norka wraz z Pinio zaprasza do udziału w akcji charytatywnej, której celem jest urządzenie Kubie pokoju.

Kuba Domański to jeden z najbardziej potrzebujących pomocy podopiecznych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Jedenastoletni, pogodny i ciekawski Kuba cierpi na rzadką, nieuleczalną chorobę genetyczną Hallervordena-­Spatza, czyli encefalopatię postępującą z odkładaniem żelaza w mózgu. Przeszedł już szereg operacji, niestety czekają go kolejne zabiegi. Dla poprawy jakości życia chłopca niezbędna jest długotrwała rehabilitacja. Kuba uczęszcza do Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Łukowie (woj. lubelskie). Na co dzień opiekują się nim rodzice. Dom rodzinny Kuby wymaga generalnego remontu, jednak możliwości finansowe rodziców są ograniczone.

Zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej, której celem jest urządzenie Kubie miłego i wygodnego pokoju. Już w marcu odbędzie się finał projektu. Grono pomagających na szczęście jest duże. Do producenta mebli Pinio i Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” jako ambasadorka akcji dołączyła Beata Sadowska. Chłopiec marzy, aby utrzymany był w stylistyce marynistycznej.

Dzięki hojności marki Pinio już wkrótce w pokoju Kuby pojawią się nowe meble. Tapety i bordery przekaże firma Beautiful Home, wykładzinę firma Arte, specjalnie autorską pościel zaprojektuję firma Dziuki.pl, tekstylia i poduszki przekaże sklep Dekoria.pl, a urokliwe dodatki, dzięki którym każde wnętrze nabierze uroku, będą pochodziły od Kids Town, marki tworzącej kolorowe pokoje dziecięce.

Wygodne meble, poduchy, kolorowe tapety i bordery na ścianach, narzuty i akcesoria pozwolą Kubie i jego rodzinie zapomnieć o części zmartwień.

Przy okazji pomocy Kubie organizatorzy zaplanowali niespodziankę dla kolegów i koleżanek chłopca. Tuż po tym, jak 11-latek zobaczy swój nowy pokój, ambasadorka Beata Sadowska w towarzystwie Myszki Norki odwiedzi dzieci w Ośrodku Rewalidacyjno-Wychowawczym w Łukowie. Tam dzieci będą miały okazję poznać i porozmawiać ze znaną i lubianą gwiazdą oraz pobawić się z maskotką Klubu Myszki Norki.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku – Zdążyć z pomocą Kubie.

Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Chemone Polska sp. z o.o.
DOMBUD
Adamed sp. z o.o. – Czosnów
Trade-Trans Spółka Przedsiębiorstwo Spedycyjne – Warszawa
Fundacja Bankowa im. dr. Mariana Kantona, Warszawa