Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Olimpiada Sportowa

Olimpiada Sportowa Klubu Myszki Norki – to ponadregionalne wydarzenie sportowe mające na celu integrację oraz promowanie aktywności sportowej wśród dzieci z niepełnosprawnościami.

olimpiada_myszka smallZaproszone na Olimpiadę sportową zostały dzieci z pięciu miast: Wrocławia, Poznania, Krakowa, Mińska Mazowieckiego oraz Warszawy, uczestnicy Integracyjnych Zajęć Sportowych organizowanych przez Klub Myszki Norki. Dzieci będą mogły wziąć udział w czterech strefach, które dla nich przygotowaliśmy w dniu 09.12.2017 r.

Olimpiada odbędzie się w godzinach 13:30-17:30 na terenie Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie przy ul. Kartezjusza 1.

Dzieci będą mogły wziąć udział w 4 przygotowanych dla nich strefach:

I strefa – strefa torów przeszkód,

II strefa – strefa lekkoatletyczna,

III strefa – strefa zabaw,

IV strefa – strefa niespodzianek sportowych,

Przewidujemy udział 102 uczestników z niepełnosprawnościami. Po przejściu wszystkich stref sportowych, atrakcją dodatkową będzie pokaz rowerowy Piotra Bielaka. Po zakończonej Olimpiadzie wszyscy uczestnicy otrzymają medale oraz sportowe nagrody za wysiłek oraz zaangażowanie. Po przez to wydarzenie chcemy, aby dzieci przezwyciężały bariery społeczne oraz kształtowały świadomość własnego ciała i jego możliwości sprawnościowych.

Projekt realizowany w ramach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Organizatorzy: Fundacja Sedeka

Współorganizatorzy: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, Klub Myszki Norki

Wydarzenie bezpłatne dla uczestników.

logo pfronProjekt realizowany we współpracy i z dofinansowaniem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Porty Lotnicze PP – Warszawa
Kaufland Polska Markety sp. z o.o.
Kanlux SA
BITNER – Zakłady Kablowe
Fundacja TVN Nie Jesteś Sam, Warszawa