Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Fundacja na Warszawskich Targach Książki

Zapraszamy na nasze stoisko na Warszawskich Targach Książki.

Podczas targów prezentujemy wydawnictwa Fundacji dla małych i dużych czytelników, wśród nich nowości: album Beaty Tyszkiewicz „Moje dzieci” bogato ilustrowany fotografiami wykonanymi przez artystkę, książka „Nieźle zakręcony i inne wiersze” Agnieszki Frączek oraz „Ogrody Świata – Radość życia” – tom IV z serii „Ogrody Świata”, zawierający niezwykle wartościowe refleksje Stanisława Kowalskiego, dotyczące współczesnych problemów świata oraz człowieka.

Na naszym stoisku nie zabraknie też gości specjalnych.

Jutro, 20 maja, w godzinach 10:00-12:00 swoje książki będzie podpisywała Agnieszka Frączek – uwielbiana przez milusińskich autorka m.in. takich wydawnictw jak „Nieźle zakręcony i inne wiersze”, „Szklanka pełna śmiechu”, „Krówka Mlekówka i innych rymów stówka”.

Natomiast Beata Tyszkiewicz – prezydent Wspólnoty „Zdążyć z Pomocą” – będzie gościem stoiska Fundacji w sobotę 20 maja w godzinach 12:30–14:00 oraz w niedzielę 21 maja w godzinach 12:00–14:00. Aktorka będzie podpisywała albumu „Moje dzieci”, w którym, patrząc okiem matki i artystki, poetycko utrwaliła w obiektywie beztroskie chwile z dzieciństwa swoich córek i innych dzieci. Obok fotografii na kartach książki autorka przytacza wspomnienia i anegdoty. Album został wydany przez Fundację Sedeka – działającą wraz z Fundacją Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” we Wspólnocie „Zdążyć z Pomocą”.

Zapraszamy na spotkania, po autografy, a także do udziału w loterii fantowej, w której każdy los wygrywa. Dochód z loterii jest przeznaczony na rehabilitację podopiecznych Fundacji.

Do zobaczenia na naszym stoisku nr 349 G, poziom -1!

 

Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Simple
Fundacja Opiekuńcza IP – Kwidzyn S.A.
Fundacja Zakłady Kórnickie
Bodycote
Bank BPH